איך למתג את עצמך באמצעות סרטוני ווידיאו

רוצה להפוך את המיזם או העסק שלך למוביל ביותר בתחומו? שיווק וידאו יגרום לעסק שלך להוביל על פני כל המתחרים.

בעבר כשבית עסק או מיזם חדש רצה להתחיל לפרסם את עצמו הוא היה צריך לעבוד קשה באמת ולהתפלל הרבה. לרוב העסקים כמעט לא הייתה שום דרך להגיע בצורה ממוקדת ללקוחות פוטנציאלים, וגם כשהגיעו ומצאו לא תמיד הלקוחות הקשיבו או האמינו. בעבר היו צריכים בעלי עסק לפרסם פלאיירים לאלפי בתים בעלויות גבוהות מאוד רק כדי לקוות שמישהו מהם יקרה את החומר שנשלח, האמצים ובעלי הממון היו מפרסמים בתקציבי עתק ברדיו או בטלוויזיה, ומי שלא עשה זאת, כמעט לעולם לא נתפס כמותג מוביל. העסק היה נשאר בגבולות המקומיים שלו ומיזמים רבים נפלו אחד אחרי השני.

עולם האינטרנט פתח בפנינו אופציות מדהימות לשיווק חזק ומאסיבי באינטרנט בעלויות מגוחכות. כיום כל עסק יכול להכין סרטון ווידיאו בעלויות נמוכות ולהפיץ אותו במגוון רחב מאוד של מקומות: פרסומות ביוטיוב, פרסומות בפייסבוק, ניוזלטר באתר ועוד. עכשיו כל אחד ייחשף לשם המותג של בית העסק המפורסם בעלות נמוכה מאוד, כולם יכירו את השם וכולם ידעו במה העסק מתמחה. למעשה תוכניות שיווק שבעבר היו צריכות עבודה של שנים לוקחות כיום שלושה ימים.

מה לשווק בסרטונים?

אחת הטעויות הנפוצות של בעלי העסקים היא לפרסם בסרטוני הווידיאו שלהם את המבצעים שלהם ואת אופי השירות שלהם, אבל כאן הטעות המרכזית. אם המטרה שלהם היא לשווק את המוצרים שלהם, אסור שיעשו זאת בצורה מפורשת. הרשת האינטרנטית רגישה מאוד למכירות ואנשים נוטים לסנן מיד כל מסר שיווקי, לכן המסר שצריך להגיע ללקוחות שלכם הוא מסר עקיף, להראות להם שאתם מומחים ומצטיינים בתחומכם על ידי פרסום של טיפים חינמיים בסרטוני וידאו לתת להם מידע מקצועי, ליצור שיתופי פעולה עם מומחים מתחום משלים ולהציגו יחד על המסך. לעשות כל מה שצריך כדי לתת ללקוח את ההרגשה שאתם נותנים לו חומר שהוא רוצה לראות. כך תשווקו את העסק שלכם כמוביל ותצליחו במטרה האמתית שלכם, למכור את המוצרים או השירותים ליותר לקוחות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *